Yetişkin Danışmanlığı

Yetişkin Danışmanlığı – Yetişkin Terapisi Nedir?

Yaşamımızın farklı dönemlerinde hepimiz zaman zaman zorluklarla karşılaşıyoruz. Bu yaşadığımız zorluklar, kişisel yaşantımızı ve sosyal ilişkilerimizi olumsuz etkileyebiliyor.

Şuan içinden geçtiğimiz sorunlar bazen geçmişten kaynaklı bazen de günümüz şartlarında ortaya çıkan sorunlar olabilir. Bu durum şuan da bizi sosyal, ilişkisel, ailesel, duygusal hatta bedensel anlamda etkilerken, kendimizi bir sorun havuzunda boğuluyormuş gibi hissedebiliriz.

yetişkin terapisi nedir neden gereklidir istanbul psikolog

Yetişkin Terapisi Neden Gereklidir?

Yetişkin terapisi, kendi başımıza başa çıkamadığımız durumlarda destek alarak ve psikolojik sağlığımız düzelterek, yaşadığmız problemleri anlama, ele alma ve çözme konularında bize eşlik eder. Kişilerarası iletişimi güçlendirmeyi, sorunlara farklı açıdan bakmayı, farkındalık geliştirme ve problemleri yönetebilmeyi ve bireylerin daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerini sağlar.

Kendimize daha çok yaklaşmamızı, ihtiyaçlarımızı daha çok görmemizi ve elimizden geldiğince bu sorunları artık yönetebilmemizi sağlayabilecek desteği bize sağlayan ve gizlilik esasına dayanan kendimize doğru yaptığımız keşif yolculuğudur.

Ousia Psikoloji yetişkin terapisi seanslarını uzman ve deneyimli psikolog ekibi ile gerçekleştirmektedir. İstanbul’da avrupa yakası, Şişli, Nişantaşı, Bomonti, Osmanbey bölgelerindeyseniz yüz yüze terapi için bize ulaşabilirsiniz. Anadolu yakası veya farklı illerde yaşıyorsanız da online terapi seanslarımızdan faydalanabilirsiniz.